"...a najednou jeho srst zajiskřila a zrodila hvězdy..."
Divadélko, v kterém hraji. Rád vás v něm uvidím, tak přijďte!
********************
Společenství velmi milých a talentovaných lidí - zpěváků a muzikantů, s nimiž jsem měl tu čest spolupracovat! V současnosti pro ně připravuji nový projekt - muzikál!
********************
Divadelní studio,  jehož tvorbu mám rád. Rád se se jeho projektů účastním jako "light designer".
********************
Taneční divadlo, plné nadaných lidí. Také zde se zúčasňuji na tvorbě jako "light designer". Když už tančit neumím... alespoň svítím!
********************
Máte-li něco na srdci, běžte na kardiologii, nebo mi napište na tento mailík!

1kluk@seznam.cz

Můj stepní vlk

Můj stepní vlk - obrázek

Můj stepní vlk - obrázek

Je to samotář. On se "objeví" jen někdy, i když to taky trochu záleží na mě... Tak jako právě jednu letní sobotu v Třebíči u Borovinského rybníku...
Šel jsem k němu v noci. Tam mě přivítala serenáda žab a měsíc, který se nechal olizovat vlnkami a tiše se na nich do rytmu žabího sboru kolébal. Jeho srpek mě připomínal luk s tětivou - jen přetvořit myšlenky do podoby šípu a nechat je vystřelit směr "Někdo blízký".
Sedl jsem si opodál na lavičku a vychutnával kouzlo Té chvíle. Les voněl tajemstvím a zval mou mysl do svých komnat. "Vykročil" jsem tedy s myšlenkou, že budu procházet svým podvědomím.
Napadlo mě, že do lesa si lidé promítají své nitro. Kdysi, v pradávných dobách v něm hledali v době nepřízně útočiště, ale zároveň se děsili jeho temných koutů. Viděli bazilišky, skřety a jiné bytosti. Snad opravdu existovali, zákoutí lidské mysli je zhmotnilo.
To mě prolétlo hlavou a já pohlédl vedle sebe a uviděl Ho. Stál tam v měsíčním svitu a jeho srst se stříbřitě leskla. Oba jsme mlčeli a nehýbali se, abychom nenarušili vzácnost okamžiku. Po chvíli se dal do pohybu a přišel ke mě. Pohlédl jsem mu do očí a uviděl v nich sebe. Mé prsty se zabořily do srsti a já cítil jeho horký dech na tváři...

Když jsme se navzájem přijali a pověděli si své, zmizel tak, jak se objevil...
30.09.2008 17:15:51
velkykluk

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (2569 | 38%)
Ne (2085 | 31%)
Děkuji všem, kteří zde byli a alespoň na chvilku posečkali a rozhlédli se! Snad se vám zde líbilo a příjdete znovu!?!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one